Kiemo vartai

Kaip teisingai išsirinkti?

Kokybiški, praktiški ir patogūs naudoti – tokie yra pagrindiniai gerų kiemo vartų bruožai. „Judantys projektai“ jau daug metų dirba šioje srityje ir gali Jums pasiūlyti kokybiškus kiemo vartus, kad gyventumėte komfortiškai ir saugiai. 

Patyrę mūsų įmonės meistrai projektuoja ir gamina įvairių tipų kiemo vartus: modernaus dizaino stumdomus kiemo vartus bei klasikinius atveriamus kiemo vartus iš metalo ir medžio. Taikome įvairius kalvystės elementus – liejimą ir rankų darbą. Visi kiemo vartai gaminami pagal specialius užsakymus, todėl jie bus maksimaliai pritaikyti prie kliento poreikių. Gaminame įvairių konstrukcijų vartus individualiems kiemams ir įmonių teritorijoms.

Mūsų įmonės specialistai padės Jums išsirinkti tinkamus kiemo vartus ir suteiks išsamią konsultaciją, kokie varų matmenys Jūsų sklype labiausiai tiktų, kad būtų patogų judėti. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus pilnai sukomplektuos kiemo vartus ir pasiūlys platų priedų pasirinkimą, pavyzdžiui, pultelius, fotodaviklius, švyturėlius, krumpliastiebius, kad Jūsų kiemo vartai atsidarinėtų greitai ir patogiai.   

Kiemo vartai gali būti valdomi rankiniu arba automatiniu būdu. Jums pageidaujant, įdiegsime pasaulyje pripažintų gamintojų automatines sistemas, kurios kiemo vartus atidarinės ir uždarinės už jus. Diegiame tik kokybiškas CAME, BFT ir ,,Hormann“ automatines sistemas, valdomas nuotoliniu būdu, kurios sklandžiai atidarinėja vartus, o žiemą neužšąla. Įdiegus kiemo vartų automatiką, Jums nebereikės blogu oru lipti iš automobilio atidarinėti vartų.

,,Judantys projektai“ teikia platų spektrą paslaugų, todėl Jums pageidaujant atliks visus kiemo vartų montavimo darbus: tinkamai paruoš vartų pagrindą, įbetonuos stulpus ir pamatą, išvedžios elektros laidus, surinks ir sumontuos vartų konstrukcijas ir automatką, patars, kaip geriau dekoruoti vartus. Darbai, priklausomai nuo kiemo vartų konstrukcijos, užtrunka nuo vienos iki kelių dienų.

Visiems ,,Judančių projektų“ sumontuotiems vartams ir automatikai suteikiama 2-iejų metų garantija.

Kategorijos