Vartų automatika

Vartų automatika padeda pamiršti visus rūpesčius atidarinėjant ir uždarinėjant vartus, su sąlyga, kad ji yra tinkamai parinkta pagal vartų svorį ir konstrukciją, bei teisingai sumontuota. Įmonės ,,Judantys projektai“ specialistai, ilgus metus dirbantys šioje srityje ir gerai išmanantys savo darbą, padės parinkti automatiką Jūsų kiemo, garažo ar įmonės teritorijos vartams.  

Renkantis vartų automatiką svarbu atsižvelgti į tai, kad ji būtų ilgaamžė, paprastai montuojama ir lengvai prižiūrima. Nors vartų automatikos pasiūla yra gana gausi, tačiau nežinant subtilybių galima išsirinkti nekokybišką daiktą. Siekdami savo klientus apsaugoti nuo prastos produkcijos ir jos keliamų rūpesčių, montuojame tik pasitikėjimą pelniusių gamintojų vartų automatiką.

Prekiaujame ir montuojame trijų pasaulyje pripažintų stumdomų vartų automatikos gamybos įmonių CAME, BFT ir „Hormann“ produkciją. Visų šių gamintojų vartų automatika pasižymi tuo, kad yra patogiai montuojama, atspari šalčiams. Jeigu kartais dingtų elektra – yra avarinis atidarymas, numatytos automatinio užsidarymo ir praėjimo vartelių galimybės.

Nors bazinį vartų automatikos komplektą sudaro variklis, valdymo blokas ir nuotolinis valdymo pultelis, o papildomų priedų pasirinkimas yra platus, tačiau kiekvieno gamintojo produkcija turi savų privalumų, kuriuos reikia išmanyti ir pritaikyti konkrečiais atvejais. Visi stumdomų vartų automatikos gamintojai turi po kelias rūšis modelių, sukurtų atsižvelgiant į vartų svorį, pvz., yra skirtų vartams iki 400 kg, 800 kg ir sunkiems pramoniniams vartams iki 1800 kg ir daugiau.

Patyrę įmonės ,,Judantys projektai“ specialistai suteiks Jums išsamią informaciją apie kiekvieno gamintojo prekes ir patars, kas labiausiai tiktų Jūsų atveju. Parenkame automatines vartų sistemas tiek stumdomų, tiek atveriamų vartų konstrukcijoms. Atliekame visus vartų automatikos montavimo ir remonto darbus, produkcijai suteikiame kelių metų garantiją, todėl bendradarbiaudami su ,,Judančiais projektais“ būsite tikri, kad Jūsų kiemo vartų automatika tarnaus ilgai ir patikimai.

Kategorijos