Stumdomi vartai

Kodėl verta kreiptis į mus?

  • Nemokamai suteikiame visą reikalingą informaciją vartų klausimais.
  • Nepaklūstame jokiems standartams. Didžiąją dalį eskizų ir vizijų paverčiame realiais, nepriekaištingai funkcionuojančiais gaminiais.
  • Profesionalūs specialistai ir sukaupta patirtis leidžia įgyvendinti nestandartinius sudėtingus projektus. Daugiau nei 10 metų patirtis.
  • Geriausias kainos santykis. Esame tiesioginiai gamintojai, turintys savo gamybos bazę. Todėl galime pasiūlyti konkurencingą metalo gaminių kainą.
  • Platus paslaugų spektras. Teikiame smėliavimo, cinkavimo, miltelinio dažymo paslaugas.
  • Sudėtingų nestandartinių projektų įgyvendinimas. Turimi techniniai įrenginiai ir sutelkti profesionalūs specialistai leidžia sukurtis užsakovo poreikius atitinkančius gaminius.
  • Geriausias kainos santykis. Esame tiesioginiai gamintojai, turintys savo gamybos bazę. Todėl galime pasiūlyti konkurencingą vartų kainą.
  • Iš vienų rankų. Atliekame vartų pamatų betonavimo, vartų ir automatikos montavimo darbus.

Renkantis kiemo vartus, nesvarbu ar tai stumdomi, ar tradiciniai atveriami kiemo vartai, labai dažnai kyla įvairiausių klausimų: koks reikalingas vartų pravažiavimas, kaip paruošti vartų pamatą, kokie naudojami stulpai, kokius elektros laidus atvesti automatinio valdymo įrangai ir daugelis kitų. Šio puslapio skyriuje mūsų įmonės specialistai nuosekliai išdėstys visus atsakymus į dažniausiai pasitaikančius klausimus ir uždavinius.

VARTŲ PRAVAŽIAVIMO PLOTIS

STULPŲ IR PAMATO BETONAVIMAS

ELEKTROS LAIDŲ IŠVEDŽIOJIMAS

VARTŲ UŽPILDAS IR DEKORATYVINIAI ELEMENTAI

KITA INFORMACIJA

Pirmas žingsnis, kurį reiktų atlikti, nusprendus įsirengti stumdomus kiemo vartus – išsiaiškinti, koks konkrečiame sklype galimas maksimalus vartų plotis, kuris būtų patogus judėjimui pro vartus. Šioje vietoje būtina atsižvelgti į tai, jog stumdomi vartai susideda iš dviejų dalių, t.y.: pagrindinės vartų dalies, kuri lygi pravažiavimo pločiui ir vartų atsvaros, kuri yra apytiksliai lygi 30-40% vartų pravažiavimo pločiui. Kitaip tariant, jei vartų pravažiavimo plotis yra 4 metrai, tai bendras vartų ilgis su atsvara bus apie 5,5 m. Tokio laisvo atsumo reikia, kad vartai galėtų netrukdomai atsidaryti į šoną.

Dažniausiai naudojami du ar trys metaliniai keturkampiai stulpai, ne plonesni nei 3 mm storio sienele. Neretai naudojami ir betoniniai stulpai, dengti klinkeriu ar kitomis dekoratyvinėmis medžiagomis, atsižvelgiant į bendrą aplinką ar tvoros dizainą.
Pirmi du stulpai betonuojami atstumu lygiu pasirinktam pravažiavimo plotui, trečiasis – vartų pamato pabaigoje.
Teisingas vartų pamatas turėtų būti vientisas betono luitas, kurio stiprumo klasė ne žemesnė nei C12/15. Pamato ilgis kiek didesnis už vartų atsvaros ilgį, plotis varijuoja priklausomai nuo vartų ilgio ir gali būti nuo 0,3 iki 0,7 m, gylis ne mažiau nei 1,20 m, kai kur molėtose vietose net ir iki 2 m. Pamato betonavimo metu atitinkamais atstumais subetonuojamos specialios metalinės detalės, ant kurių vėliau montuojama vartų vežimėlių sistema.

Stulpų ir vartų pamato betonavimo metu labai svarbu tinkamai išvedžioti arba paruošti vietą el. laidams, kad vėliau nekiltų problemų ar neatsirastų papildomų darbų jungiant vartų pavarą. Kokius laidus konkrečiai reikia pravesti neaptarinėsime, nes skirtingi vartų automatikų gamintojai nurodo skirtingus reikalavimus automatikų montavimui ir instaliacijai. Tačiau svarbu žinoti, kad norint sumontuoti apsauginius daviklius, būtina vieną elektros kabelį pravesti per važiuojamąją dalį į kitoje pusėje esantį stulpą.

Vartų užpildas – kas tai?

Vartų užpildu vartininkai vadina tai, kuo vartų rėmas yra užpildomas. Tai gali būti medinės vertikaliai ar horizontaliai išdėstytos lentos, standus ar minkštas vielos tinklas, metaliniai kvadratiniai ar apvalūs strypai su kalviškais puošybos elementais ar be jų. Čia kiekvienas žmogus gali leisti pasireikšti fantazijai ar realizuoti savo norus, tereikia pasitarti su mūsų specialistais.

–Kiek trunka vartų gamyba ir montavimas
Stumdomų vartų gamyba ir montavimas nuo parengiamųjų darbų iki galutinio rezultato, priklausomai nuo vartų dydžio ir rėmo užpildo trunka nuo 2 iki 5 savaičių.

–Kokios yra stumdomų kiemo vartų kainos su automatika?
Kiemo vartų rėmo kaina su pilnu paruošimu ir montavimu gali kainuoti nuo 1500 iki 2500 Lt. Žinomų vakarų Europos gamintojų kiemo vartų automatikos, kurios atsparios lietuviškam žiemos šalčiui ir vasaros karščiui kainos nuo 580-650 Eur

–Kiek kainuoja konsultacija?
Konsultacijos yra nemokamos. Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis nurodytais kontaktais arba tiesiog atsiųsti užklausą.

Vartų komplektacija

• Vartų atsvara keturkampė su skersiniu iš metalinio vamzdžio 60x40x2 mm.

• Prieš gruntuojant vartų rėmas yra kruopščiai nuvalomas, gruntuojama ir dažoma tik kokybiškais ilgaamžiais suomių gamintojo “Tikkurila” gruntu ir dažais.

• Suvirinimo vietos kruopščiai šlifuojamos, kad nesimatytų suvirinimo siūlių.

• Vežimėliai cinkuoti su metalinių ratukų komplektu atlaikančiais iki 800 kg svorį.

• Pasirinktinai vartai gaminami su metaliniu, mediniu užpildu ar be jo, tik vartų rėmas.

• Praėjimo varteliai iš keturkampio vamzdžio 60x40x2 mm. komplekte: vyriai, spyna, rankenos ir elektromagnetinė sklendė.

• Klientui pageidaujant vartų rėmas ir metalinės konstrukcijos gali būti cinkuojamos ar dažomos milteliniu būdu.

Praėjimo varteliai

• Praėjimo vartelių rėmas gaminamas iš keturkampio metalinio vamzdžio 60x40x2 mm.

• Galimi patys įvairiausi kalvystės elementai – lieti ar rankų darbo.

• Varteliuose gali būti naudojami natūralaus medžio ir metalo deriniai.

• Suvirinimo vietos kruopščiai šlifuojamos, kad nesimatytų suvirinimo siūlių.

• Varteliai prie stulpų tvirtinami naudojant reguliuojamus arba stacionarius vyrius, pasirinktinai.

• Pasirinktinai varteliai gaminami su metalinių strypų, skardos, virintos vielos tinklo, mediniu užpildu ar be jo, tik vartelių rėmas.

• Varteliuose montuojamos spynos su stacionariomis ar lankstomomis rankenomis ir elektromagnetine sklende.

• Klientui pageidaujant praėjimo vartelių rėmas ir metalinės konstrukcijos gali būti cinkuojamos ar dažomos milteliniu būdu.